ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Online satış sitemize üye olmak için Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir.Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için üyelik bölümünü lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.
 
Üyelik İptali

Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez

 1 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa.
 2 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir

 1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa.
 2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa.
 3 - Sisteme veya WEST CONCEPT COMBİNE – FATMA İSTEK ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

 

Üye Güvenliği

Üyenin güvenliği için sitemizde her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Sitemize giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

Farklı Adres

Her üye İçin Sipariş Sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.
Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde. Yâda faturanızın size siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız farklı adres bölümünü kullanabilirsiniz.

 

Ürün Yorumları

Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.
Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen göstermelisiniz. Yorumlar incelenerek genel ahlak kurallarına uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.
 

Üyelik sözleşmesi

 

İşbu sözleşmede WEST CONCEPT COMBİNE ’den (ARABACIALANI MAHALLESİ MERT SOKAK NO:46BA SERDİVAN/SAKARYA)  www.westcombine.com web sitesinden ise kısaca “Site” olarak bahsedilecektir. 

WEST CONCEPT COMBİNE’ e ait Site üzerinden üyelik işlemini gerçekleştirerek, bu sözleşmede belirtilen şart ve hükümleri kabul etmiş ve bunlara uygun davranmayı taahhüt etmiş bulunmaktasınız. Bu şart ve hükümler ile bağlı olmak istemezseniz, Siteyi kullanmayabilir veya üyeliğinizi derhal sonlandırabilirsiniz. He-qa işbu sözleşme şartlarında değişiklik yapma, sözleşme kapsamında verilen hizmetleri durdurma hakkına sahiptir. Yapılan değişikliklerin mevcut platformlardan yayınlanması yürürlüğü için tek şarttır. Siteye erişmeniz ve kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu sebeple “Üyelik Koşulları” metnini sıklıkla kontrol etmenizi öneririz. 

WEST CONCEPT COMBİNE, Sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak bu durum kusursuz sorumluluk anlamında değerlendirilemez. Sunulan bilgilerin güncelliğini kaybedebileceği tarafınızdan göz önünde tutulmalıdır.

İşbu sözleşmeyi kabul ederek; WEST CONCEPT COMBİNE ’nın üyelerine genel ve özel kampanya, promosyon, tanıtım, puan kazanma, indirim kazanma, hediye çeki verilmesi, kulüplere üye olunabilmesi ve indirim gibi avantajlar sağlamak amacıyla oluşturulan müşteri memnuniyeti odaklı “Üyelik Programı”na üye olmayı ve bu program ve uygulamalardan yararlanmayı kabul ettiğinizi beyan etmektesiniz.

WEST CONCEPT COMBİNE, Üyelik Programı kapsamında üyelik sayfası formuyla ilettiğiniz kişisel bilgilerinizin yukarıda sayılan ve benzeri amaçlarla ve tek başına ve/veya başka kişisel verilerle birleştirilerek ticari olarak kullanılmak üzere bu sözleşmenin kurulması ve ifası hukuki gerekçeleri ve üyelik ilişkisi kapsamında işlenecektir. Ayrıca, sizinle sms, internet, mektup, telefon vb. kanallardan temasa geçilmesi için üyelik alanında açık izniniz talep edilecektir. Detaylar için Gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

WEST CONCEPT COMBİNE, Üyelik Programı kapsamındaki kampanya, promosyon, tanıtım, puan kazanma, indirim kazanma, hediye çeki gibi yaptığı avantajlardan yararlanan müşterilerin iadesinde kampanyaların geçersiz olması durumunda iadeleri promosyon şartına göre kesinti yapma hakkına sahiptir. 

Dilediğiniz zaman zaman yapacağınız yazılı bildirimle hiçbir gerekçe belirtmeksizin üyelikten ayrılma, ticari elektronik ileti, sms, e-mail, mektup ve telefonla sizinle temasa geçilmesini ve size gönderi yapılmasını sonlandırma/reddetme hakkına sahip olduğunuzu dair gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılmıştır. Ayrıca WEST CONCEPT COMBİNE hiçbir gerekçe göstermeksizin üyeliğinizi iptal etme hakkına sahiptir.

Üyelik başvurusu yapılırken verilen bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliğinin tespiti tarafınıza aittir. Gerçeğe uygun olmayan ya da eksik bilgilerin verilmesinden WEST CONCEPT COMBİNE hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Site yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesine, işleyişinin olumsuz yönde etkilenmesine yol açabilecek her türlü fiil ve işlem yasaktır. Otomatik programlar veya yazılımlar kullanılarak birden fazla işlem yapılması, üyelik kaydı açılması veya otomatik yöntemler aracılığıyla aşırı miktarda talep veya bilgi gönderilmesi ve benzeri yöntemler de yasak olarak sayılmıştır.

Sitenin kullanılması, Sitede sunulan veya sağlanan veri ve bilgilerin kullanımı, bu veri ve bilgiler esasında yapılan davranışlar veya Siteye erişim sebebiyle maruz kalınabilecek herhangi türden bilgisayar virüsleri, trojan ve benzeri kötü amaçlı yazılımlar (malware) da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, Kullanıcıların, Üyelerin veya diğer üçüncü kişilerin herhangi bir sebepten ötürü uğrayabilecekleri her türlü ve tüm doğrudan ve dolaylı zarar, ziyan, hasar ve/veya kayıplar ile ilgili WEST CONCEPT COMBİNE' nın hiçbir hukuki veya cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. Yukarıda anılan zararlar sebebiyle He-qa’dan her ne isim altında olursa olsun herhangi bir talep veya iddiada bulunmayacağınızı peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.

İşbu sözleşmeden kaynaklanacak uyuşmazlıklar Türk Hukuku'na tabidir ve Sakarya Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

 

Elektronik İletişim İzni

 

Üyelik sözleşmesi hükümlerini kabul ederek ve üyelik avantajlarından yaralanma iradenizi ortaya koymuş olmanız sebebiyle WEST CONCEPT COMBİNE ile paylaştığınız kimlik ve iletişim bilginizin işlenmesi suretiyle tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve özel reklam, satış, pazarlama, anket ve benzer amaçlı her türlü fiziksel ve elektronik iletişim yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi için de izninizi talep etmek gerekmiştir.

Üyelik sayfasında ayrı bir izin kutucuğu ile elektronik iletişim izniniz talep edilmektedir. Bu kutucuğu işaretleyip Kaydol tuşuna bastığınızda izin süreciniz tamamlanmış olacaktır. İzninizi dilediğiniz zaman kaldırabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR